Plaga kontuzji w Bełchatowie. Pięciu graczy nie trenowało

Siatkówka
Plaga kontuzji w Bełchatowie. Pięciu graczy nie trenowało
fot. Cyfrasport

PGE Skra wróciła do treningów po pięciodniowej przerwie. Na treningu nie pojawili się jednak wszyscy siatkarze. Zabrakło m.in. kapitana zespołu Mariusza Wlazłego i Artura Szalpuka.

Bełchatowianie po wygranym 3:0 meczu PlusLigi z Chemikiem Bydgoszcz dostali od trenera Roberto Piazzy aż pięć dni wolnego. Włoski szkoleniowiec twierdził, że jego siatkarze potrzebowali odpoczynku nie tylko fizycznego, ale również psychicznego.

 

W czwartek mistrzowie Polski wrócili na salę treningową. Wśród trenujących zabrakło m.in. Renee Teppana, który przebywa na zgrupowaniu kadry Estonii, która zagra w turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy.

 

Z powodu kontuzji na zajęciach nie pojawili się także Mariusz Wlazły, Robert Mielczarek. Obaj siatkarze trenowali indywidualnie. Uraz nadal leczy Patryk Czarnowski. Na drobną kontuzję narzeka również mistrz świata Artur Szalpuk.

 

Najbliższe spotkanie PGE Skra rozegra 11 stycznia. Będzie to mecz PlusLigi z MKS Będzin. Do tego czasu bełchatowianie mają zaplanowane jeszcze osiem jednostek treningowych.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze