Legia bez Malarza! Bramkarz nie jedzie na zgrupowanie

Piłka nożna
Legia bez Malarza! Bramkarz nie jedzie na zgrupowanie
fot. CyfraSport

Arkadiusz Malarz nie znalazł się w 26-osobowej kadrze Legii Warszawa na obóz przygotowawczy w Portugalii. Na zgrupowanie przed rundą wiosenną jedzie trzech innych bramkarzy - Radosław Majecki, Radosław Cierzniak i 17-letni Cezary Miszta.

W oficjalnym komunikacie Legii czytamy, że "26 zawodników znalazło się w kadrze Legii Warszawa na zimowe zgrupowanie w portugalskiej Troi". Zespół mistrza Polski w poniedziałek rozpocznie pierwszy etap przygotowań do rundy wiosennej, który potrwa do 18 stycznia. Dodano, że pozostali piłkarze warzawskiego klubu będą przygotowywać się do rundy wiosennej z drugim zespołem. Jednocześnie, klub ma szukać "najlepszych możliwości dla ich rozwoju".

 

Malarz po raz ostatni zagrał w meczu Legii 26 października, gdy Wojskowi na wyjeździe mierzyli się z Jagiellonią. Później do składu wskoczył już 19-letni Radosław Majecki... i miejsca między słupkami mistrza Polski nie oddał. W pięciu ostatnich spotkaniach Legii w Ekstraklasie w 2018 roku, Malarza nie było już nawet na ławce rezerwowych.

 

W kadrze Legii na zgrupowanie w Portugalii brakuje równiez Cristiana Pasquato, Jose Kante i Chrisa Phillipsa, którzy zimą mają zostać sprzedani.


Kadra Legii na zgrupowanie w Portugalii:

 

BRAMKARZE: Radosław Majecki, Radosław Cierzniak, Cezary Miszta.

OBROŃCY: Michał Pazdan, Inaki Astiz, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek, Paweł Stolarski, William Remy, Artur Jędrzejczyk, Luis Rocha.

POMOCNICY: Domagoj Antolić, Michał Kucharczyk, Marko Vesović, Dominik Nagy, Kasper Hamalainen, Andre Martins, Cafu, Miroslav Radović, Sebastian Szymański, Salvador Agra, Mateusz Praszelik, Michał Karbownik.

NAPASTNICY: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Sandro Kulenović.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze