"Arab" o walce z Wujkiem Samo Zło: Mądrzejsze jajko zbije głupszą kurę

Sporty walki

- Wujek Samo Zło stanowił kiedyś dla mnie inspirację. Byłem mentalnym dzieckiem i na swój sposób wierzyłem w WSZ, a on mnie okłamał. Dzieci w takich sytuacjach często się buntują i skończy się to tak, że mądrzejsze jajko zbije głupszą kurę - powiedział Gabriel "Arab" Al-Sulwi przed walką z WSZ na FEN 24.

Mateusz Borek: Wygląda na to, że podczas gali FEN 24 będziemy mieli do czynienia z walką raperów. Ostatnio w Anglii bili się youtuberzy i wykręcili tam rekord sprzedaży PPV... Gabriel "Arab" Al-Sulwi vs Wujek Samo Zło - jak ten pojedynek zwizualizowałby Maciej Miszkiń?

 

Maciej Miszkiń: Jeśli chodzi o aspekty muzyczne i marketingowe, to "Arab" jest raperem młodego pokolenia, a Wujek "past prime" i tak samo będzie chyba, jeśli chodzi o umiejętności sportowe. Wujek przygotowuje się z moim byłym trenerem Andriejem Mołczanowem, a Gabriel ma plany, by podszkolić boks na Legii.

 

Mateusz Borek: W takim razie powinniśmy zacząć od wątku muzycznego... Czy Wujek Samo Zło stanowił kiedyś dla ciebie inspirację?

 

Gabriel "Arab" Al-Sulwi: Powiem ci dlaczego to, co mówisz jest prawdą. Byłem mentalnym dzieckiem i na swój sposób wierzyłem w WSZ, a on mnie okłamał. Dzieci w takich sytuacjach często się buntują i skończy się to tak, że mądrzejsze jajko zbije głupszą kurę.

 

Mateusz Borek: Sport nie jest dla starych ludzi. "Arab" urodził się w 1993 roku, Wujek Samo Zło w 1974, czyli praktycznie mógłby być jego ojcem...

 

"Arab": Ojciec zawsze jest mądrzejszy od syna... a wujek już niekoniecznie! Więc mimo że jest starszy, to muszę dać mu nauczkę, bo sobie nabroił.

 

Mateusz Borek: Wygląda na to, że gdzieś z tyłu głowy masz jakąś sprawę, którą musisz sobie z Wujkiem wyjaśnić...

 

"Arab": Poszedłem do niego i powiedziałem: Albo cię "wyciągam" teraz za darmo, albo zrobię to publicznie i zarobimy pieniądze. Wolał nie robić tego za darmo - mądry człowiek.

 

Mateusz Borek: Czy WSZ będzie miał jakiekolwiek argumenty w starciu z młodzieńczą siłą "Araba"?

 

Maciej Miszkiń: Starsi zawodnicy z reguły dysponują większym doświadczeniem, a wiemy, że Wujek akurat doświadczenia nie ma żadnego...

 

"Arab": Wujas, spotykamy się już niedługo!

 

Cała rozmowa z "Arabem" w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze