Kłos chciałby wrócić do reprezentacji Polski. "Jest zielone światło"

Siatkówka

Selekcjoner reprezentacji Polski Vital Heynen powinien mieć większe pole manewru, jeśli chodzi o środkowych. Karol Kłos zadeklarował, że jest gotowy wrócić do kadry.

Kłos zrezygnował z występów w reprezentacji Polski w 2018 roku. Wszystko przez kontuzje. Co za tym idzie, często słyszy, że zrobił sobie przerwę od kadry w najgorszym możliwym momencie...

 

- Troszkę smutno, ale nie żałuję decyzji, teraz jestem w pełni zdrowy. Gram bez środków przeciwbólowych. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - powiedział w rozmowie z Polsatem Sport.

 

- Nie jest powiedziane, że gdybym tam był, to zrobiliby to samo. Może byłoby zupełnie inaczej. Może bym przeszkadzał - dodał z uśmiechem Kłos.

 

Na szczęście, problemy zdrowotne są już za nim. Heynen będzie miał więc o czym myśleć... Na ostatnim mundialu, w gronie środkowych, miał do dyspozycji Piotra Nowakowskiego, Mateusza Bieńka i Jakuba Kochanowskiego. Teraz rywalizacja będzie jeszcze większa.

 

- Zgłaszam gotowość. Jest zielone światło - zadeklarował siatkarz PGE Skry Bełchatów.

 

Kłos zadebiutował w reprezentacji Polski w 2009 roku. Pięć lat później był w drużynie Stephane’a Antigi, która wywalczyła mistrzostwo świata.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze