Bajeczna wycieczka Jędrzejczyk! Zawodniczka wypoczywała w Tajlandii (ZDJĘCIA)

Sporty walki

Za Joanną Jędrzejczyk (15-3, 4 KO, 1 SUB) pracowity rok! W ubiegłym roku weszla ona do oktagonu amerykańskiej organizacji UFC trzykrotnie. Nic więc dziwnego, że postanowiła zregenerować siły, a na miejsce urlopu wybrała malowniczą Tajlandię. Zdjęciami z pobytu pochwaliła się kibicom za pośrednictwem Instagrama.

Po raz pierwszy w 2018 roku Jędrzejczyk weszła do oktagonu w kwietniu, w ramach rewanżowego pojedynku z Rose Namajunas (8-3, 1 KO, 5 SUB), jednak to Amerykanka po raz kolejny była górą - tym razem po decyzji sędziów. Następnie udało "JJ" udało się przełamać w lipcu z Tecią Torres (10-3, 1 SUB), a w grudniu przeszła do wagi muszej, w której zmierzyła się z reprezentantką Peru Valentiną Shevchenko (16-3, 4 KO, 7 SUB). Przeciwniczka górowała nad Polką warunkami fizycznymi i wybija jej z głowy marzenia o zwycięstwie i zgarnięciu pasa drugiej kategorii.

 

Pochodząca z Olsztyna zawodniczka postanowiła wypocząć po pracowitym roku w pięknej Tajlandii, w której jest teraz środek sezonu. "JJ" poleciała do Azji w towarzystwie siostry, a odwiedzaniem kolejnych miejsc dzieliła się z kibicami za pośrednictwem Instagrama. Obecnie jest już w Polsce o czym również poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny ruch w jej karierze. Możliwy wydaje się powrót do kategorii słomkowej lub ponowne spróbowanie sił w muszej. O kolejnej rywalce i dacie pojedynku powinniśmy dowiedzieć się już niebawem.

 

Transmisja gali UFC Fight Night: Cejudo vs Dillashaw w nocy z 19 na 20 stycznia od godziny 04.00 w Polsacie Sport.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie