Borussia zakpiła z Lipska. Chodzi o popularne wyzwanie

Piłka nożna
Borussia zakpiła z Lipska. Chodzi o popularne wyzwanie
fot.

W Internecie w ostatnim czasie fenomenem stało się nowe wyzwanie. Polega ono na umieszczaniu w portalach społecznościowych zdjęć znanych osób sprzed dziesięciu lat. Z duchem czasu poszła również Borussia Dortmund. Zespół Łukasza Piszczka umieścił na Twitterze grafikę, w której zażartował sobie z RB Leipzig.

Nowy trend o którym mowa to #10yearschallange. Aktualni liderzy Bundesligi zadrwili sobie z popularnych "Byków". Prawdziwą furorę zrobiła ilustracja, na której po prawej stronie widać herb Lipska z 2019 roku. Po lewej natomiast widnieje... białe puste pole. 

 

RasenBallsport Leipzig e. V. został założony niecałe 10 lat temu - 19 maja 2009 roku. Stopniowo piął się po coraz wyższych szczeblach niemieckiej ligi. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym  zadebiutował w sezonie 2016/2017.

 

Bundesliga swoje rozgrywki wznowi w najbliższy piątek, 18 stycznia stycznia. Rundę wiosenną zainauguruje spotkanie Bayernu Monachium z 1899 TSG Hoffenheim. W tabeli niemieckiej ekstraklasy przewodzi Borussia Dortmund z 42 punktami. Drugi są Bawarczycy Roberta Lewandowskiego, którzy traci do BVB sześć "oczek". RB Leipzig zajmuje czwarte miejsce - premiowane grą w Lidze Mistrzów.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze