Katorżniczy trening "Pudziana". "Momentami chce się rzygać" (WIDEO)

Sporty walki
Katorżniczy trening "Pudziana". "Momentami chce się rzygać" (WIDEO)
fot. KSW

Mariusz Pudzianowski nie próżnuje przed KSW 47. Tym razem były strongman, a aktualnie zawodnik MMA wrzucił do sieci wideo, na którym wylewa siódme poty na skakance. Wcześniej wrzucał filmy nagrane podczas innych ćwiczeń mających poprawić jego wydolność.

"Pudzian" (12-6-1NC, 5KO, 2 SUB) opublikował wideo z gymu, w którym przygotowuje się do walki z Szymonem Kołeckim (6-1, 6 KO) na KSW 47. Gwiazda największej polskiej organizacji codziennie pracuje na siłowni, ćwicząc na orbitreku czy biegając na bieżni. Oprócz tego Pudzianowskiego czekają treningi mieszanych sztuk walki. - Momentami chce mi się rzygać - mówi Pudzianowski podczas treningu na skakance.

 

41-latek wróci niebawem do klatki po szybko przegranym boju z Karolem Bedorfem. Gala KSW 47 odbędzie się 23 marca 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Będzie to szóste wydarzenie organizowane przez Federację KSW w tym miejscu. Poprzednie odbyło się 3 marca 2018 roku – było to KSW 42, podczas którego w walce wieczoru zmierzyli się Mamed Khalidov i Tomasz Narkun.

 

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie