Pierwszy trening Piątka w Milanie (WIDEO)

Piłka nożna

Krzysztof Piątek został w czwartek oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz Milanu. Na leżenie na kanapie czy świętowanie podpisania kontraktu czasu jednak nie było, bo Polak od razu ruszył do pracy. Zobaczcie jak wyglądał pierwszy trening Piątka w zespole z Mediolanu.

Polak, który podpisał kontrakt z Milanem do 30 czerwca 2023, będzie grał z numerem 19. Wcześniej spekulowano o "dziewiątce", z którą występowali w tym klubie m.in. Marco van Basten czy Filippo Inzaghi. W ostatnich latach jednak zawodnicy, którzy przyjmowali ten numer, nie radzili sobie najlepiej.

 

Pierwsza okazja, żeby założyć trykot może się pojawić już w najbliższą sobotę. Na San Siro Milan podejmie SSC Napoli. Są duże szanse, że mecz obejrzy komplet publiczności. Już w środę sprzedanych było 60 tysięcy wejściówek. Zanim jednak Piątek zaprezentuje się wielkiej publice, to w pocie czoła musi zapracować na miejsce w jedenastce. Od razu ruszył więc do treningu w ośrodku mediolańskiego klubu - Milanello.

 

Napastnik reprezentacji Polski pojawił się na zajęciach wraz z innym nowym nabytkiem Milanu - Lucasem Paquetą. Na początek była oczywiście rozgrzewka, rozciąganie, sprinty. Później wreszcie w obrocie pojawiła się piłka i gra w dziadka. W pewnym momencie trening wszedł na wyższe obroty. Na koniec kamera obecna w Milanello pokazała Piątka w otoczeniu jego kolegów i Gennaro Gattuso.

 

Zobaczcie jak wyglądał pierwszy trening Piątka w zespole z Mediolanu.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze