Puchar Polski: Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Jastrzębski Węgiel stanie przed szansą na grę w piątym finale Pucharu Polski w historii klubu. Na drodze podopiecznych trenera Roberto Santilliego stanie jednak znakomicie prezentująca się w tym sezonie ekipa ONICO Warszawa z Bartoszem Kurkiem na czele. Czy warszawianie osiągną historyczny wynik i po raz pierwszy zameldują się w finale rozgrywek? Relacja na żywo i wynik meczu Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa na Polsatsport.pl.

Jedno trofeum na cztery próby. Tak przedstawia się skuteczność Jastrzębskiego Węgla w finałowych starciach Pucharu Polski. Jedyny sukces siatkarze z Jastrzębia osiągnęli w 2010 roku. Wtedy trenerem był Roberto Santilli. Obecnie Włoch po sześciu latach wrócił do klubu i zamierza poprowadzić drużynę do kolejnego wielkiego sukcesu.

 

ONICO po raz drugi z rzędu zameldowało się w półfinale krajowego Pucharu. Podopieczni trenera Stephane'a Antigi w poprzednim sezonie przegrali na tym etapie 0:3 z PGE Skrą Bełchatów, która jest aktualnym mistrzem Polski. Tym razem rywalem będzie ekipa bezpośrednio sąsiadująca ze stołecznymi w tabeli PlusLigi. To zwiastuje niezwykle wyrównane starcie. Podobnie było w ligowej rywalizacji tych dwóch zespołów. Warszawianie w dwunastej kolejce wygrali na wyjeździe dopiero po pięciu setach.

 

Czy półfinał Pucharu Polski dostarczy nam równie wielu emocji?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI PUCHARU POLSKI

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze