Kadziewicz przyłapany! Wrona zdemaskował eksperta (WIDEO)

Siatkówka

Podczas pomeczowego wywiadu Andrzej Wrona nawiązał do będącego w studiu Polsatu Sport Łukasza Kadziewicza. Zawodnik warszawskiej drużyny zdemaskował eksperta! - Łukasz nie słuchał, bo rozmawiał. Ja go widzę stąd! - zażartował siatkarz.

Trzeba przyznać, że Andrzej Wrona ma sokole oko. Siatkarz wypatrzył z daleka, że podczas jego wywiadu Kadziewicz uciął sobie krótką pogawędkę z pozostałymi gośćmi w studiu. Z pewnością ekspert nie spodziewał się, że za moment zostanie wywołany przez prowadzącego rozmowę Adriana Brzozowskiego.

 

- Łukasz nie słuchał, bo rozmawiał. Ja go widzę stąd! - żartobliwie powiedział środkowy ONICO wywołując śmiech. - Zawsze na twój temat Andrzej - skontrował Kadziewicz.

 

Siatkarz ONICO zdołał przemycić nieco uśmiechu w smutny dla warszawskiej ekipy dzień. Przypomnijmy, że podopieczni Stephane'a Antigi przegrali 0:3 z Jastrzębskim Węglem, przez co stracili szansę na zdobycie Pucharu Polski.

 

- Nie byliśmy sobą. Przeszliśmy obok meczu. Na początku próbowaliśmy walczyć i tliła się iskra nadziei, ale kiedy Jastrzębie robiło dwa czy trzy punkty to było widać po wszystkich, że gaśniemy, nie ma woli walki. Nie wiem, co się dzieje, bo jeszcze trzy mecze temu graliśmy bardzo dobrze. Byliśmy skuteczni i pewni siebie. Być może przez jeden gorszy mecz to uciekło. Musimy się odbudować, bo mamy jeszcze o co walczyć - powiedział Wrona.

 

ONICO po raz drugi z rzędu wystąpiło w półfinale rozgrywek. Rok temu warszawianie przegrali 0:3 z PGE Skrą Bełchatów.

 

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

 

WYNIKI PUCHARU POLSKI

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze