Oliva zadebiutował w Turcji! Pająk przegrał na pożegnanie

Siatkówka
Oliva zadebiutował w Turcji! Pająk przegrał na pożegnanie
fot. PAP

Salvador Hidalgo Oliva nie musiał długo czekać na debiut w nowej drużynie. Były zawodnik Jastrzębskiego Węgla w sobotę po raz pierwszy zaprezentował się w barwach Fenerbahce Stambuł. Z ligą turecką pożegnał się za to Grzegorz Pająk. Polski rozgrywający przenosi się do Dynama Moskwa.

Zaledwie sześć dni musiał czekać na swój debiut w nowych barwach Salvador Hidalgo Oliva. Siatkarz kubańskiego pochodzenia z całą pewnością może zaliczyć pierwszy mecz w tureckim klubie do udanych. Mimo, że jego zespół przegrał po zaciętej walce 2:3 z wyżej notowanym lokalnym rywalem BBSK Stambuł on zaprezentował się bardzo dobrze zdobywając aż 14 punktów. Liderem zespołu Fenerbahce był Wouter Ter Maat. Holender był najlepszym punktującym wśród podopiecznych trenera Mariusza Sordyla. Zdobył aż 24 punkty.

 

 

Z ligą turecką w sobotę pożegnał się Grzegorz Pająk. Polski rozgrywający zmienił barwy na Dynamo Moskwa. W ostatnim meczu Polaka jego zespół przegrał z Arhavi Belediye Artvin 1:3. Były siatkarz m.in. ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i Aluronu Virtu Warty Zawiercie dołożył do konta drużyny dwa punkty - jeden kiwką, a drugi bezpośrednio z zagrywki.

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze