Czy Heynen może trafić do Asseco Resovii Rzeszów?

Siatkówka

W cyklu "Prawda Siatki" Jerzy Mielewski zapytał Krzysztofa Ignaczaka, kogo widziałby na stanowisku szkoleniowca Asseco Resovii Rzeszów. Prezes nie zaprzeczył, że mógłby to być obecny selekcjoner reprezentacji Polski Vital Heynen. - Podejrzewam, że takie dwie gaduły jak my spędzałyby dużo czasu na rozmowach o siatkówce - powiedział.

Asseco Resovia najgorsze momenty w sezonie ma chyba za sobą. Podopieczni trenera Gianniego Cretu mimo nie najlepszej dyspozycji pomału pną się w górę tabeli. Przez dłuższy czas byli ostatnią drużyną w zestawieniu. Obecnie wyprzedzają MKS Będzin i Cuprum Lubin.

 

Co prawda prezes rzeszowskiego klubu twierdzi, że jest zadowolony z pracy trenera Cretu, lecz pokusił się na rozmowę o kilku nazwiskach, które mogłyby zastąpić Rumuna. Wśród nich znalazło się nazwisko Heynena. - To trener reprezentacji Polski, mistrzów świata... Podejrzewam, że takie dwie gaduły jak my spędzałyby dużo czasu na rozmowach o siatkówce. Każdy z nas ma swój punkt widzenia - powiedział.

 

Ignaczak nie chciał wyjawić żadnych innych szczegółów dotyczących pozostałych kandydatów. - Mam swoje typy, ale ich nie zdradzę. Mogę tylko powiedzieć, że pracują obecnie w Polsce - stwierdził.

 

Fragment "Prawdy Siatki" w załączonym materiale wideo. Cały odcinek do obejrzenia TUTAJ.

 

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie