Kibice Milanu zakochani w Piątku! Przyśpiewka staje się hitem (WIDEO)

Krzysztof Piątek zaliczył imponujące wejście do składu "Rossonerich". W pierwszym meczu w wyjściowym składzie zdobył dwie bramki i praktycznie w pojedynkę wyrzucił Napoli z Pucharu Włoch. Nic dziwnego, że fani od razu go pokochali.

AC Milan zapłaciło Genoi 35 milionów euro za snajpera, który w obecnym sezonie strzelił aż 19 goli. Poprzeczka od razu została zawieszona bardzo wysoko, gdyż w ciągu kilku dni na San Siro dwukrotnie miało przyjechać Napoli. W meczu ligowym Piątek usiadł na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się w drugiej połowie. Wtedy jeszcze nie udało mu się trafić do siatki.

W ćwierćfinale Pucharu Włoch polski napastnik znalazł się w pierwszym składzie i pokazał, dlaczego klub z Mediolanu wydał na niego takie pieniądze. Z łatwością radził sobie m.in. z Kalidou Koulibalym, który uchodzi za jednego z najlepszych obrońców na świecie, czego efektem były dwa trafienia.

AC Milan wygrało 2:0 i awansowało do półfinału Pucharu Włoch. Kibice bardzo ciepło powitali nowego napastnika, ich miłość względem jego osoby rosła z minuty na minutę, czego efektem jest ta przyśpiewka.

Jest to oczywiście nawiązanie do cieszynki napastnika.