Dacewicz: Asseco Resovia nie ma prawa tak źle grać

Siatkówka

- Asseco nie ma prawa tak źle grać. Sportowiec pozbawiony głodu gry, ambicji i charakteru nigdy nie odniesie sukcesu. Trzeba zawsze walczyć o zwycięstwo i być pewnym siebie. Jeżeli w Rzeszowie o tym zapomnieli to ten sezon dla nich już się skończył - powiedział w Prawdzie Siatki Damian Dacewicz.

 - Siatkarze Resovii są załamani i nie podejmują walki. Zdają sobie sprawę, że nie mają już szans na wejście do fazy play-off i wygląda to tak, jakby nie zależało im na grze. Dla mnie jest to trudna sytuacja do zdiagnozowania, ponieważ osobiście nigdy się z czymś takim nie spotkałem - powiedział Dacewicz.

 

 - Rzeszowianie osiągnęli dno i nic nie zapowiada, żeby w krótkiej perspektywie miało się to zmienić. Ostro na ten temat wypowiedział się Marcin Możdżonek, który stwierdził, że może by było lepiej, gdyby na boisko wychodzili tylko ci zawodnicy, którym naprawdę zależy - dodał Jerzy Mielewski.

 

 - Asseco nie ma prawa tak źle grać. Sportowiec pozbawiony głodu gry, ambicji i charakteru nigdy nie odniesie sukcesu. Trzeba zawsze walczyć o zwycięstwo i być pewnym siebie. Jeżeli w Rzeszowie o tym zapomnieli to ten sezon dla nich już się skończył - podsumował 4-krotny mistrz Polski.

 

Cały odcinek "Prawdy Siatki" dostępny TUTAJ.

 

WYNIKI I TABELA PLUS LIGI

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze