LSK: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała podejmie na własnym parkiecie drużynę Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz w ramach siedemnastej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Goście zajmują piąte miejsce w tabeli, z kolei podopieczne Bartłomieja Piekarczyka są szóste. Transmisja meczu BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz w Polsacie Sport.

Zawodniczki Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz zgromadziły na swoim koncie 28 punktów, co daje im piąte miejsce w tabeli. Ich rywalki mają o cztery "oczka" mniej i jedno zaległe spotkanie. Ewentualne zwycięstwo gospodyń sprawi, że walka o piąte miejsce rozpocznie się na nowo. BKS PROFI CREDIT powalczy o szóste zwycięstwo z rzędu, siatkarki Piotra Mateli będą chciały się podnieść po porażce sprzed tygodnia z Energą MKS Kalisz.

 

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie lepsze okazały się siatkarki Pałacu, ale ich ostatnie wyniki nie napawają optymizmem. Po porażce z Chemikiem Police 0:3 bydgoszczanki uległy Developresowi SkyRes Rzeszów 2:3. Wyjazdowe zwycięstwo w 15. kolejce z Eneą PTPS 3:2 było jednorazowym wyczynem i w kolejnym tygodniu "Pałacanki" ponownie musiały uznać wyższość rywalek.

 

Transmisja meczu  BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz o godzinie 17:30 w Polsacie Sport.

 

TABELA I WYNIKI LIGI SIATKÓWKI KOBIET

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie