UFC 234 Countdown: Odliczanie do gali w Polsacie Sport

Sporty walki
UFC 234 Countdown: Odliczanie do gali w Polsacie Sport
fot. PAP

W nocy z soboty na niedzielę w Melbourne odbędzie się gala UFC 234. Wystąpią na niej m.in. Robert Whittaker, Kelvin Gastelum, Israel Adesanya oraz Anderson Silva. Co słychać u bohaterów dwóch najważniejszych walk? Dowiemy się z programu "UFC Countdown". Transmisja o 23.00 w Polsacie Sport!

Starcia Whittakera (20-4, 9 KO. 5 SUB) z Gastelumem (15-3-1NC, 6 KO, 4 SUB) oraz Adesanyi z Silvą odbędą się w kategorii średniej. Jakie są szanse, że zwycięzcy stoczą pojedynek ze sobą? Całkiem spore! Tak przynajmniej wynika ze słów Dany White'a, który przyznał, że ta druga konfrontacja to eliminator do walki mistrzowskiej.

 

Szef UFC twierdzi, że Whittaker to aktualnie najbardziej niedoceniany mistrz największej organizacji MMA na świecie. Po przewalczeniu dziesięciu rund z Yoelem Romero - raz wygrał jednogłośnie na punkty, raz niejednogłośnie - Australijczyk jest spokojny o losy tego starcia, choć nie zamierza lekceważyć przeciwnika. To byłoby sporym błędem, gdyż Gastelum dysponuje tytanową szczęką oraz potężnym uderzeniem z lewej ręki. Z pewnością czekają nas fajerwerki.

 

Podobnie jak w co-main evencie UFC 234. Kreowany na wielką gwiazdę Israel Adesanya (15-0, 13 KO) spróbuje zdobyć najcenniejszy skalp w karierze. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz, legenda MMA - Anderson Silva (34-8-1NC, 22 KO, 4 SUB). Faworyt jest tylko jeden, ale reprezentant Nowej Zelandii nie zamierza lekceważyć "Spidera". Silva wielokrotnie udowadniał, że jest w stanie praktycznie w każdej chwili wyczarować nokaut lub poddanie, nawet jeśli najlepsze lata ma już za sobą.

 

Jak wyglądały ich przygotowania? Wszystkiego dowiemy się o 23.00, oglądając Polsat Sport!

 

Transmisja Odliczania do UFC 234 o 23.00 w Polsacie Sport!

 

Transmisja UFC 234 w nocy z soboty na niedzielę od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze