(Nie)udany debiut VAR? Kontrowersyjna czerwona kartka dla Pogby

Piłka nożna

Druga połowa fatalnie ułożyła się dla piłkarzy Manchesteru United. O ile w pierwszej podopieczni Ole Gunnara Solskjaera pozostawili po sobie dobre wrażenie, to po przerwie stracili dwa gole przeciwko Paris Saint Germain. Dodatkowo w końcówce z boiska wyleciał Paul Pogba.

W 89. minucie doszło do scysji pomiędzy Dani Alvesem i francuskim pomocnikiem. Obaj zderzyli się w walce o piłkę, a sędzia główny Daniele Orsato podyktował rzut wolny dla PSG. Chwilę później doszło do weryfikacji VAR, po której włoski arbiter pokazał Pogbie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

 

Tuż po tym doszło do małego zamieszania, ponieważ obóz United nie zgadzał się rzecz jasna z takim werdyktem. Śmiało można powiedzieć o sporej kontrowersji.

 

Warto podkreślić, że system wideoweryfikacji (Video Assitant Referee) został wprowadzony w Lidze Mistrzów od fazy pucharowej.

 

WYNIKI I TABELA LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie