Środowy mecz był wyjątkowy dla wszystkich piłkarzy Realu, bowiem po przerwie wrócili do najważniejszych rozgrywek klubowych, czyli Ligi Mistrzów. Szczególnie Ramos odczuł wyjątkowość tego spotkania. W końcu był to jego 600. mecz w barwach Królewskich.

 

Kapitan Realu zadebiutował w hiszpańskiej drużynie w oficjalnym meczu 10 września 2005 roku. Było to starcie z Celtą Vigo. Od tamtej pory strzelił dla Los Blancos 84 gole, w tym 59 w lidze hiszpańskiej, 7 w Pucharze Króla, 11 w Lidze Mistrzów, 2 w Superpucharze Hiszpanii, 2 w Superpucharze Europy i 3 na klubowych mistrzostwach świata.

 

Ramos jest w tym momencie siódmym piłkarzem w historii Realu pod względem występów. Przez ponad 13 lat zdobył z klubem 20 trofeów: 4 mistrzostwa Hiszpanii, 2 Puchary Króla, 3 Superpuchary Hiszpanii, 4 Ligi Mistrzów, 3 Superpuchary Europy i 4 klubowe mistrzostwa świata.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.