Obrona meczu w wykonaniu Łukasika! Czy w przyszłym sezonie będzie bronić barw ONICO?

Siatkówka

Podczas czwartkowego meczu ONICO Warszawa - MKS Będzin (3:0) kapitalną obroną popisał się rozgrywający świetny sezon Piotr Łukasik. Pojawia się więc pytanie: czy ONICO przedłuży kontrakt z przyjmującym, który otrzymał podobno dwie oferty z innych klubów?

Sytuacja miała miejsce w I secie przy stanie 16:15 dla gospodarzy. Po ataku gości piłka nieubłaganie zmierzała w kierunku pierwszej strefy, jednak w jej kierunku ofiarnie rzucił się Łukasik i w ostatniej chwili podbił ją jedną ręką.

 

- Są momenty, kiedy te 2,08 m wzrostu i ponad "stówka" wagi pomagają, ale w obronie bardzo ciężko jest później "pozbierać" z parkietu tyle kilogramów - powiedział komentujący mecz Łukasz Kadziewicz.

 

Akcja zakończyła się punktem dla ONICO, w związku z czym koledzy z zespołu ruszyli do Łukasika z gratulacjami.

 

Otwartym pozostaje pytanie: czy Łukasik zostanie w zespole z Warszawy na kolejny sezon.

 

- Z tego, co wiem, Łukasikowi kończy się kontrakt w ONICO i nawet jeśli prezesi planują podpisać z nim nową umowę, to na miejscu innych klubów próbowałbym go wyciągnąć - powiedział komentator Polsatu Sport Adrian Brzozowski.

 

Sam zainteresowany już po meczu opowiedział o swojej obecnej sytuacji.

 

- Mam dwie bardzo ciekawe propozycje i na pewno rozważę je w najbliższym czasie - przyznał Łukasik w wywiadzie z Łukaszem Kadziewiczem, którego całość będzie można obejrzeć w kolejnym magazynie #7 strefa. Premiera już w najbliższy czwartek!

 

Genialna obrona Piotra Łukasika w załączonym materiale wideo.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze