UFC: Tydzień do walki Błachowicza. „Nie będę unikał walki w stójce”

Sporty walki

Czwarty w rankingu kategorii półciężkiej Jan Błachowicz (23-7, 5 KO, 9 SUB) już 23 lutego zmierzy się z Thiago Santosem (20-6, 14 KO, 1 SUB). Starcie najlepszego polskiego zawodnika będzie walką wieczoru UFC Fight Night w Pradze. – Zdaje sobie sprawę z dobrej stójki rywala. Nie zamierzam jednak unikać walki na tej płaszczyźnie – zapowiada cieszynianin.

Dla Błachowicza będzie to pierwsze starcie w tym roku. 35-letni zawodnik przygotowywał się w Warszawie, gdzie trenował z najlepszymi zawodnikami na polskiej scenie MMA. Wśród sparingpartnerów „Cieszyńskiego Księcia” znaleźli się m.in. Rafał Kijańczuk, Tomasz Narkun oraz Piotr Strus. Wraz z trenem Robertem Joczem opracowali już strategię na najbliższy występ w oktagonie.

- Do każdej walki staramy się przygotować coś nowego. Zdaje sobie sprawę z dobrej stójki Santosa. Ja również jestem w stanie odpowiedzieć dobrymi umiejętnościami w walce na tej płaszczyźnie – zapowiedział.

Po przygotowaniach przyszedł czas na regenerację. By uzyskać odpowiednią formę, Błachowicz poświęca również czas na odpoczynek. Dużo spaceruje z psem, zalicza regularne drzemki, a także relaksuje się przy ulubionych grach wideo.

W zwiastun zapowiedzi Błachowicza w załączonym materiale wideo.

Transmisja gali UFC Fight Night" Błachowicz vs Santos już 23 lutego na sportowych antenach Polsatu!

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze