Sa Pinto nie podał ręki Probierzowi po meczu

Piłka nożna
Sa Pinto nie podał ręki Probierzowi po meczu
fot. Cyfrasport

Ricardo Sa Pinto nie podał ręki Michałowi Probierzowi po meczu Legia Warszawa - Cracovia (0:2). - Jeżeli ktoś mnie szanuje, ja też okazuję szacunek - powiedział Portugalczyk.

Gdy sędzia Piotr Lasyk zakończył spotkanie, Probierz podszedł do Sa Pinto, by podziękować za rywalizację. Ku jego zaskoczeniu, szkoleniowiec Legii Warszawa nie podał mu ręki.

 

- Jak skomentuję fakt, że trener Legii nie podał mi ręki po meczu? Najlepszym komentarzem jest cisza - stwierdził krótko Probierz.

 

 

- Nie podałem ręki trenerowi Cracovii? Nie lubię wypowiadać się w takich sprawach. Proszę jednak zwrócić uwagę, że po przegranych meczach z Wisłą Płock i Pogonią Szczecin jako pierwszy podchodziłem do trenerów przeciwnych drużyn, żeby im pogratulować - powiedział Sa Pinto.

 

- Ta sytuacja była pokłosiem tego, co wydarzyło się przed meczem. Ja z tym nie mam problemu. Jeżeli ktoś mnie szanuje, ja też okazuję szacunek. Ludzie muszą szanować się tak samo na początku jak na końcu. Aczkolwiek nie uważam, żeby to była jakaś poważna sprawa - dodał.

 

 

Cracovia pokonała Legię Warszawa 2:0. Dwie bramki zdobył Javier Hernandez.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze