Wyjaśniła się przyszłość Kłosa? Skomentował sytuację jednym słowem

Siatkówka
Wyjaśniła się przyszłość Kłosa? Skomentował sytuację jednym słowem
fot. Cyfrasport

Karol Kłos od 2010 roku niezmiennie reprezentuje barwy PGE Skry Bełchatów. Dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski poinformował, że środkowy przedłuży umowę z mistrzem Polski o dwa lata. Jak skomentował to sam zainteresowany?

Na rynku transferowym szczególnie wśród środkowych naprawdę dużo się dzieje. Grzegorz Kosok przechodzi do Asseco Resovii Rzeszów, Mateusz Bieniek wybiera się do Włoch. Gdzie w następnym sezonie zagra mistrz świata z 2014 roku?

 

Kontrakt Kłosa z PGE Skrą kończy się w maju 2019 roku. Według informacji Mielewskiego środkowy ma przedłużyć umowę z mistrzem Polski o dwa lata. Sam zainteresowany nie potwierdział informacji. Skomentował ją jednym słowem "pomidor".

 

- W tym sezonie mamy naprawdę dobrą atmosferę w szatni. Trzymamy się razem i każdy stanąłby murem za drugim. Szkoda byłoby opuszczać Bełchatów. Lubię tych chłopaków i lubię z nimi grać - powiedział dyplomatycznie Kłos.

 

Co ciekawe Kłos nie dostawał nigdy ofert z klubów zagranicznych. Zdradził, że jako jeden z nielicznych siatkarzy nie posiada menadżera. - To niespotykana sytuacja w polskiej siatkówce - powiedział Kłos. - Trudniej jest wyciągnąć informacje o mnie, bo nie mam menadżera, więc nic nikomu nie powie - zażartował środkowy PGE Skry.

 

Cały odcinek "Prawdy Siatki" do obejrzenia TUTAJ.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze