Na rynku transferowym szczególnie wśród środkowych naprawdę dużo się dzieje. Grzegorz Kosok przechodzi do Asseco Resovii Rzeszów, Mateusz Bieniek wybiera się do Włoch. Gdzie w następnym sezonie zagra mistrz świata z 2014 roku?

 

Kontrakt Kłosa z PGE Skrą kończy się w maju 2019 roku. Według informacji Mielewskiego środkowy ma przedłużyć umowę z mistrzem Polski o dwa lata. Sam zainteresowany nie potwierdział informacji. Skomentował ją jednym słowem "pomidor".

 

- W tym sezonie mamy naprawdę dobrą atmosferę w szatni. Trzymamy się razem i każdy stanąłby murem za drugim. Szkoda byłoby opuszczać Bełchatów. Lubię tych chłopaków i lubię z nimi grać - powiedział dyplomatycznie Kłos.

 

Co ciekawe Kłos nie dostawał nigdy ofert z klubów zagranicznych. Zdradził, że jako jeden z nielicznych siatkarzy nie posiada menadżera. - To niespotykana sytuacja w polskiej siatkówce - powiedział Kłos. - Trudniej jest wyciągnąć informacje o mnie, bo nie mam menadżera, więc nic nikomu nie powie - zażartował środkowy PGE Skry.

 

Cały odcinek "Prawdy Siatki" do obejrzenia TUTAJ.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI