UFC: Piękna niespodzianka urodzinowa dla Błachowicza (WIDEO)

Sporty walki

Jan Błachowicz (23-8, 5 KO, 9 SUB) przegrał w sobotę przez nokaut techniczny w trzeciej rundzie z Thiago Santosem (21-6, 15 KO, 1 SUB) na gali UFC Fight Night w Pradze. Tak się złożyło, że w niedzielę (dzień po walce), "Cieszyński Książę" obchodzi 36-te urodziny. Najbliższe grono przyjaciół zrobiło mu niespodziankę, podczas gdy regenerował się on po pojedynku.

Wygrana z Brazylijczykiem oznaczałaby, że Błachowicz najprawdopodobniej zapewniłby sobie walkę o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Jednak Polak musiał uznać wyższość Santosa, który tym samym przerwał jego passę czterech zwycięstw z rzędu. Dlatego marzenia o mistrzowskiej walce cieszynianin musi odłożyć w czasie.

 

Po porażce z Brazylijczykiem, 36-latek otrzymał wielkie wsparcie od swojego najbliższego otoczenia. Jeden z jego przyjaciół, Łukasz "Juras" Jurkowski napisał: - Razem wygrywamy, razem przegrywamy. Poza wsparciem, przyjaciele Błachowicza pamiętali o jego 36-tych urodzinach, które obchodził dzień po walce. Kiedy nasz zawodnik przebywał w pokoju hotelowym, został mile zaskoczony. Po porażce na pocieszenie otrzymał pięknie wyglądający tort urodzinowy.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Łezki poleciały...dziękuje! Najlepszy prezent❤️ #urodziny #36 #niespodzianka pełna wersja na fb😊

Post udostępniony przez Jan Blachowicz (@janblachowicz) Lut 23, 2019 o 3:56 PST

 

Błachowicz zamieścił zdjęcie, na którym jest między innymi jego życiowa partnerka Dorota Jurkowska oraz były mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk. Fotografię spuentował wpisem: - Dziękuje, że zawsze ze mną jesteście.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

🇵🇱 Dziękuję, że zawsze ze mną jesteście 💪 🇬🇧 Thank you that you are always with me 💪 #teamblachowicz

Post udostępniony przez Jan Blachowicz (@janblachowicz) Lut 23, 2019 o 5:38 PST

 

Skrót walki Błachowicz - Thiago Santos w załączonym materiale wideo.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze