Mielewski z Telekamerą Tele Tygodnia 2019!

Siatkówka

Jerzy Mielewski otrzymał Telekamerę Tele Tygodnia 2019 dla komentatora sportowego roku. Komentator, dziennikarz i prezenter Polsatu Sport zdobył 39 procent głosów. Na podium wyprzedził Rafała Patyrę i Jacka Laskowskiego.

- Bardzo dziękuję. Sama obecność w takim gronie to zaszczyt. W Polsce panowała euforia związana z triumfem reprezentacji Polski na siatkarskich mistrzostwach świata. Ja tylko podłączyłem się pod ten sukces - powiedział Mielewski.

 

- Dziękuję Dyrektorowi ds. Sportu Telewizji Polsat Marianowi Kmicie za to, że 17 lat temu postawił mnie przed kamerą. Ta nagroda nie jest indywidualna. Dziękuję również wszystkim, z którymi mogę pracować w telewizji Polsat Sport - dodał.

 

Zamiłowanie do sportu Mielewski odziedziczył po ojcu, który przez wiele lat był sędzią piłkarskim. Jego przygoda z siatkówką rozpoczęła się w szkole podstawowej. W liceum grał w barwach klubu MDK Warszawa. Pozostał przy swojej ukochanej dyscyplinie do chwili obecnej. Od 2002 roku spełnia się w roli komentatora i prezentera Polsatu Sport. Razem z Marcinem Lepą prowadzi również kanał "Prawda Siatki" na YouTube.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze