Wlazły od dłuższego czasu był nieobecny na boiskach PlusLigi. Atakujący i kapitan PGE Skry Bełchatów przebywał we Włoszech, gdzie poddał się rehabilitacji kontuzjowanego barku. W poniedziałek zamieścił na Instagramie post, który może napawać kibiców Żółto-Czarnych nadzieją.

 

"Czeka mnie jeszcze jedno badanie, ale informacje są dobre. Oczywiście dalej realizuję plan rehabilitacji, natomiast mogę już zaczynać zabawę z piłką" - napisał MVP mistrzostw świata z 2014 roku.

 

 

Kapitan będzie niezwykle potrzebny bełchatowskiej drużynie, która walczy o miejsce w fazie play-off. Obecnie mistrzowie Polski zajmują szóstą lokatę w tabeli PlusLigi. Mają jednak zaledwie jeden punkt przewagi nad GKS Katowice i cztery "oczka" nad Indykpolem AZS Olsztyn. O szansę gry o medale będą więc musieli walczyć do ostatniej kolejki.

 

Przed PGE Skrą ciężkie starcia z Cerradem Czarnymi Radom, GKS Katowice, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz zaległe spotkanie z Treflem Gdańśk. W przedostatniej kolejce podopieczni trenera Roberto Piazzy będą pauzować.

 

WYNIKI I TERMINARZ PLUSLIGI