Piątek kolejny raz doceniony! Jego gol nominowany do bramki miesiąca AC Milan

Piłka nożna

Krzysztof Piątek od razu skradł serca kibiców Milanu. Nie dość, że Polak trafia, jak na zawołanie, to jeszcze są to bramki nieprzeciętnej urody. Nic więc dziwnego, że jeden z jego goli został nominowany do bramki miesiąca AC Milan.

Co miesiąc klub z Mediolanu zaprasza swoich kibiców do zabawy w mediach społecznościowych wyłaniając pięć najładniejszych trafień drużyny. W styczniowej zabawie pojawiła się pierwsza bramka Krzysztofa Piątka w barwach Rossonerich. Był to gol strzelony w meczu przeciwko Napoli w Pucharze Włoch. Trafienie to zapewniło reprezentatowi Polski zwycięstwo w plebiscycie.

 

Również w lutym "Il Pistolero" zapracował na nominacje. Wyróżniona została jego bramka z meczu z Atalantą. Po dośrodkowaniu Ricardo Rodrigueza Piątek dostawił jedynie stopę, lecz to wystarczyło, by zanotować piękne trafienie. Nie był to jedyny gol Polaka w tym meczu. Trafił w tym starciu dwukrotnie, a jego zespół wygrał 3:1.

 

Piątek będzie rywalizował z piłkarką Valentiną Bergamaschi, Franckiem Kessim, a także z graczem U-19 Alessio Brambillim. Komentarze w mediach społecznościowych wskazują, że "Il Pistolero" będzie zdecydowanym faworytem.

 

WYNIKI I TABELA SERIE A

 

Mecze Serie A można oglądać na antenach Eleven Sports.

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze