Legia Warszawa - Miedź Legnica. Relacja i wynik na żywo

Legia Warszawa powalczy o przerwanie serii dwóch porażek z rzędu. Na Łazienkowską przyjdzie Miedź Legnica, która ostatnio odniosła zwycięstwo. Czy będzie w stanie sprawić niespodziankę w piątkowy wieczór? Relacja i wynik na żywo z meczu Legia Warszawa - Miedź Legnica od 20.30 na Polsatsport.pl.

Po przerwie zimowej oba kluby rozegrały po trzy spotkania, z czego raz wygrały, a dwa razy przegrały. Z takiego bilansu znacznie mniej zadowolona jest Legia Warszawa, która miała niwelować stratę do pierwszej w tabeli Lechii Gdańsk. Tymczasem podopieczni Piotra Stokowca punktują znacznie bardziej regularnie, dzięki czemu mają już siedem oczek przewagi nad najgroźniejszym przeciwnikiem.

- jeśli masz w sobie mentalność zwycięzcy, to możesz w Warszawie wygrać. Nie będę nikomu tłumaczył, że grając z Legią w Warszawie nic nie musimy. My musimy zdobywać punkty grając o utrzymanie. i. Znamy silne punkty Legii, o których informowaliśmy już zawodników. Wiemy jak będzie trzeba zagrać w Warszawie, żeby wygrać ten mecz - powiedział na konferencji prasowej trener Miedzi Dominik Nowak.

W Legii nie dzieje się najlepiej. Po słabych wynikach szkoleniowiec Ricardo Sa Pinto odbył rozmowę z właścicielem Dariuszem Mioduskim. Jak ona wyglądała?

To była zwykła rozmowa. Podczas spotkania poruszyliśmy wiele kwestii. Przecież to całkowicie normalne, że prezes spotyka się ze szkoleniowcem - stwierdził Portugalczyk.

W pierwszym spotkaniu, które zostało rozegrane w Legnicy, Legia wygrała 4:1. Dwa gole strzelił Cafu, a po jednym dorzucili Michał Kucharczyk oraz Carlitos. Honor gospodarzy uratował Petteri Forsell.

Przewidywane składy:

Legia: Majecki - Vesovic, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek - Cafu, Martins - Medeiros, Szymański, Nagy - Kulenovic.

Miedź: Sapela - Miljkovic, Musa, Bartczak - Zieliński, Santana, Fernandez, Camara - Roman, Szczepaniak, Ojamaa.