Mistrz świata może trafić do więzienia! Zaatakował policjanta w centrum handlowym

Sporty walki
Mistrz świata może trafić do więzienia! Zaatakował policjanta w centrum handlowym
fot. PAP

Gervonta Davis (21-0, 20 KO) to jeden z największych talentów pięściarskich obecnych czasów, ma jednak łatwość do wpadania w kłopoty. 24-letni mistrz świata WBA kilkanaście dni temu zaatakował funkcjonariusza policji w centrum handlowym w Wirginii i grozi mu rok w więzieniu.

17 lutego Tysons Galleria była świadkiem incydentu z udziałem Davisa. Mistrz świata WBA wagi super piórkowej najpierw starł się z nieznanym mężczyzną przy bankomacie, po czym zaatakował reagującego na całą sytuację funkcjonariusza policji i wywołał awanturę, za co grożą mu poważne konsekwencje.
 
Niepokonany 24-latek nie stawił się na komisariacie pomimo nakazów, a grozi mu rok pozbawienia wolności i grzywna 2,5 tysiąca dolarów.
 
Tydzień przed incydentem Davis wygrał walkę z Hugo Ruizem (39-5, 33 KO) w Kalifornii, broniąc pasa mistrzowskiego. W jego posiadanie wszedł w 2018 roku, w hitowej walce wygrywając przed czasem z Jesusem Marcelo Andresem Cuellarem (28-3, 21 KO).
 
To nie był pierwszy wybryk Davisa. W przeszłości media donosiły o pobiciu kobiety oraz bójkach ulicznych z jego udziałem.
 
Ostatnio Floyd Mayweather Jr mówił telewizji TMZ Sports, że ma wielkie plany związane z Davisem.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie