Konar nie spalił ataku po wystawie z bandaża (WIDEO)

Siatkówka

Sytuacja zdrowotna w ekipie Jastrzębskiego Węgla przed meczem z Cuprum Lubin nie wyglądała najlepiej. Podopieczni trenera Roberto Santillego wygrali 3:0, mimo braku Lukasa Kampy i Juliena Lyneela i urazów kilku innych siatkarzy. Grzegorz Kosok wystąpił z opatrunkiem na dłoni, co miało wpływ na jedną z akcji tego spotkania...

Sytuacja miała miejsce w drugim secie. Kosok przez usztywnione palce, niezbyt dokładnie wystawił piłkę atakującemu, ale doświadczony Dawid Konarski zdołał wybrnąć z tej trudnej sytuacji.

– Bandaż przeszkodził w tej wystawie. Opatrunek, który usztywnia nadgarstek, sprawił, że siatkarz nie miał swobody – powiedział komentujący to spotkanie Tomasz Wójtowicz.

Siatkarzy Jastrzębskiego Węgla prześladuje ostatnio pech. Przed spotkaniem z Asseco Resovią (0:3) urazu doznał rozgrywający Lukas Kampa. Kontuzjowany jest również Julien Lyneel, który nabawił się urazu mięśnia przywodziciela. Z kolei rozgrywający Nikodem Wolański wybił kciuk na treningu, ale zdołał zagrać w meczu z lubinianami.

Sytuacja w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze