Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Piątkowe spotkanie będzie bardzo ważne dla gości. Jeśli wygrają za trzy punkty, to wyprzedzą w tabeli PGE Skrę Bełchatów i awansują na piąte miejsce. Czy im się uda? Transmisja meczu Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie od 17:30 w Polsacie Sport!

Nie oznacza to jednak, że gdańszczanie nie mają o co grać. Co prawda tracą do piątkowego rywala, który zajmuje ostatnie miejsce premiowane grą w fazie play off, aż osiem punktów, ale po ewentualnym zwycięstwie zrobiłoby się ich tylko pięć. Pomóc ma w tym dobre samopoczucie po ostatnim spotkaniu. Trefl pokonał we wtorek ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:1. Jest jedną z trzech drużyn, której udała się taka sztuka.

 

- W tym sezonie nie ma dla nas łatwych meczów, do każdego spotkania musimy podchodzić tak samo skoncentrowani, z takim samym nastawieniem - powiedział Michał Kozłowski, MVP starcia z ZAKSĄ cytowany przez oficjalną stronę.

 

Zawiercianie prawdopodobnie do ostatniej kolejki będą walczyli o miejsce w pierwszej szóstce. Na razie są odpowiednio wysoko.

 

- Maciej Muzaj ma bardzo dobry sezon, znam go bardzo dobrze, przyjmujący Schott i Mijailović to doświadczeni goście. Są to zawodnicy z doświadczeniem w reprezentacji narodowej oraz z wielu różnych lig. Oczywiście mają świetnych środkowych, szczególnie Piotra Nowakowskiego. Mają więc dobrą drużynę. W naszej hali wcale nie ułatwili nam zadania i oczekujemy tego samego poziomu spotkania jak przeciwko PGE Skrze czy ZAKSIE - powiedział trener Mark Lebedew cytowany przez oficjalną stronę.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

 

Transmisja od 17:30 w Polsacie Sport.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze