Puncher Extra Time: Ostatni trening przed FEN 24

Sporty walki
Puncher Extra Time: Ostatni trening przed FEN 24
Fot.

Najnowszy odcinek magazynu Puncher Extra Time zacznie się od media treningu przed FEN 24. Nasza kamera zajrzy też do USA, gdzie Przemysław Garczarczyk porozmawiał z rywalem Nikodema Jeżewskiego. Podpatrzymy też na treningu Borysa Mańkowskiego, który szykuje się do KSW 47. Premiera magazynu Puncher Extra Time w poniedziałek o godz. 20.00 na Polsat Sport Fight oraz na Polsatsport.pl

Najnowszy odcinek magazynu Puncher Extra Time zacznie się od media treningu reklamującego zbliżającą się wielkimi krokami galę FEN 24. Materiał będzie bardzo gorący, bo trening zaplanowano na poniedziałek na godz. 13. Nasi reporterzy zaprezentują więc materiały i wywiady niemal wprost po jego zakończeniu. Przypomnijmy, że FEN 24 już w najbliższą sobotę na warszawskim Torwarze. Transmisja gali w Polsacie Sport. 

 

Tematem numer dwa magazynu będzie reportaż z treningu Romana Szymańskiego, jednego z bohaterów gali KSW 48, którą zaplanowano na 27 kwietnia w Lublinie. Polak zmierzy się tam z Francuzem Salahdine Parnassem o tymczasowy pas mistrzowski wagi piórkowej. 

 

W odcinku pokażemy również premierowo wywiad, jaki przeprowadził w USA nasz korespondent Przemysław Garczarczyk z rywalem Nikodema Jeżewskiego - Amerykaninem Shawndellem Terrellem Winteresem. Do ich starcia dojdzie 6 kwietnia podczas gali MB Promotion "Ostatni Taniec" w katowickim Spodku. 

 

W następnym materiale nasz reporter i prowadzący magazyn - Artur Łukaszewski zajrzy do jednego z bohaterów KSW 47 - Borysa Mańkowskiego. 

 

W odcinku nie zabraknie też Janusza Pindery, który przygotował kolejny, telewizyjny felieton. Jakiemu tematowi będzie poświęcony?

 

Sprawdźcie od godz. 20.00. Premiera najnowszego odcinka magazynu Puncher Extra Time jednocześnie w Polsacie Sport Fight oraz na Polsatsport.pl

B, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie