#7strefa: Finisz fazy zasadniczej PlusLigi

Siatkówka
#7strefa: Finisz fazy zasadniczej PlusLigi
fot. Polsat Sport

Głównymi tematami kolejnego odcinka magazynu siatkarskiego #7strefa będą: możliwe scenariusze na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego PlusLigi, a także rozegrany w miniony weekend Puchar Polski siatkarek. Magazyn #7strefa w czwartek 14 marca o godzinie 18.30 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Program poprowadzi Marek Magiera, a jego gośćmi będą Jacek Nawrocki i Ireneusz Mazur
 
Przeanalizujemy przebieg rozegranego w miniony weekend w Nysie turnieju finałowego Pucharu Polski siatkarek. Przypomnijmy, że w finale Chemik Police pokonał Developres SkyRes Rzeszów 3:0.
 
Korzystając z obecności selekcjonera drużyny narodowej siatkarek, porozmawiamy również o sytuacji przed sezonem reprezentacyjnym. Będzie on niemal tak samo ciężki, jak w przypadku siatkarzy. Polki zagrają w Lidze Narodów, potem powalczą o olimpijskie paszporty, a na przełomie sierpnia i września będą współgospodyniami mistrzostw Europy. Sezon reprezentacyjny rozpoczną natomiast od startu w prestiżowym turnieju towarzyskim Volley Masters w Montreux, który odbędzie się w dniach 13–18 maja.
 
Kolejnym tematem programu będzie zbliżający się wielkimi krokami finisz fazy zasadniczej PlusLigi. Znamy już pięć z sześciu drużyn, które powalczą o medale mistrzostw Polski... Jedynie szósta w tabeli ekipa Aluron Virtu Warty Zawiercie nie jest jeszcze pewna awansu, ale ma wyraźną przewagę nad konkurentami. Co może się wydarzyć w dwóch ostatnich kolejkach ekstraklasy siatkarzy?
 
Magazyn #7strefa w czwartek 14 marca o godzinie 18.30 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.
RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie