Milik: Jestem niezadowolony po tym meczu

- Jestem niezadowolony po tym meczu... Wiadomo, awansowaliśmy, ale pozostał duży niedosyt, bo nie pokazaliśmy nawet połowy naszego potencjału - powiedział Arkadiusz Milik po rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Europy FC Salzburg - SSC Napoli (3:1), w którym strzelił jednego gola.

Bożydar Iwanow: Polubiłeś Austriaków. Napastników rozlicza się z bramek. Ważne też, żeby to były bramki istotne. Gole, które otwierają wynik, są szczególnie istotne.

Arkadiusz Milik: Bardzo się cieszę, że zdobyłem bramkę. Naprawdę bardzo ważny gol dla naszej drużyny. Aczkolwiek jestem niezadowolony po tym meczu... Wiadomo, awansowaliśmy, ale pozostał duży niedosyt, bo nie pokazaliśmy nawet połowy naszego potencjału. Nie wiem, dlaczego tak to wyglądało. Duże pochwały dla rywali, bo zagrali fantastyczne spotkanie.

To taki paradoks, bo rywale w obu meczach stworzyli więcej sytuacji do zdobycia bramki.

Na pewno mieli swoje okazje. Sytuacja sytuacji nierówna. (...) Mogę jeszcze raz powiedzieć, że cieszymy się z awansu.

Jakiś wymarzony rywal na 1/4 finału?

Nie mam wymarzonego rywala. Każdy jest silny. Kogo wylosujemy, tego wylosujemy. Musimy skupić się na sobie, żeby zagrać dobre spotkanie.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.