Gniadek: Grzebyk to najmocniejszy rywal w mojej karierze

Sporty walki

- Andrzej Grzebyk to będzie chyba najmocniejszy rywal z jakim przyszło mi się zmierzyć do tej pory. Cieszę się, że jest zdeterminowany tak samo mocno jak ja - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl Kamil Gniadek (13-5-1-1NC, 3 KO, 8 SUB) przed walką na FEN 24. Stawką będzie pas kategorii półśredniej.

Artur Łukaszewski: Co możesz powiedzieć o swoim najbliższym rywalu?

 

Kamil Gniadek: Andrzej Grzebyk to będzie chyba najmocniejszy rywal z jakim przyszło mi się zmierzyć do tej pory. Cieszę się, że jest zdeterminowany tak samo mocno jak ja. To gwarantuje emocjonującą walkę, której już nie mogę się doczekać.

 

Jak oceniasz swoją aktualną formę?

 

Wiem, że to będzie ciężka walka, ale jestem w życiowej formie i wierzę w swoje umiejętności. Jestem przygotowany na każdą ewentualność. Mogę walczyć zarówno w stójce, jak i w parterze.

 

Czy jest coś, czego obawiasz się po Grzebyku?

 

Znam jego sposób walki i nie dam się zaskoczyć. Szczegółowo analizowałem z trenerem jego mocne i słabe strony i wiem czego mogę się po nim spodziewać.

 

Transmisja gali FEN 24 w sobotę od godz 18:30 w Polsacie Sport Fight, jak również od godz. 20:00 w Polsacie Sport i Super Polsacie.

Artur Łukaszewski, kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie