ATP w Indian Wells: Kiedy obejrzeć powtórkę meczu Hurkacza z Federerem?

Hubert Hurkacz zakończył już swoją piękną przygodę w turnieju ATP w Indian Wells, ale może być z siebie dumny. Polski tenisista dotarł aż do ćwierćfinału zmagań, gdzie zmierzył się z legendarnym Rogerem Federerem. Mimo zwycięstwa Szwajcara w dwóch setach, nasz zawodnik postawił twarde warunki utytułowanemu rywalowi. Warto zatem obejrzeć powtórkę tego meczu w sobotę o godz. 10:00 w Polsacie Sport oraz o godz. 14:20 w Polsacie Sport Extra.

Pojedynek Hurkacza z Federerem trwał godzinę i piętnaście minut. Wyniki obu setów był identyczne, bowiem Szwajcar zwyciężył Polaka dwukrotnie 6:4.

Po wyeliminowaniu m.in Keia Nishikoriego oraz Lucasa Poullie, 22-latek w nagrodę mógł zmierzyć się z tenisistą, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Federer okazał się zbyt wymagającym przeciwnikiem, ale absolutnie nie można powiedzieć, że Hurkacz rzucił ręcznik już przed pierwszą piłką. Świadczy o tym wygrana ośmiu gemów, co w rywalizacji przeciwko komuś takiemu jak Federer jest sporym osiągniąciem dla Polaka, który stawia dopiero pierwsze kroki w wielkim świecie dorosłego tenisa.

Powtórka meczu Hurkacz - Federer w sobotę o godz. 10:00 w Polsacie Sport (od razu po zakończeniu zapraszamy do Polsatu Sport na powtórkę starcia deblowego Kubot/Melo – Djoković/Fognini). Ponadto od godz. 14:20 w Polsacie Sport Extra pokażemy powtórkę spotkania Hurkacz - Federer.