Sparta Praga - Sigma Ołomuniec. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Sparta Praga - Sigma Ołomuniec. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

Zajmująca trzecie miejsce w tabeli Sparta Praga podejmie na własnym boisku znajdującą się na dziesiątym miejscu Sigmę Ołomuniec w ramach 25. kolejki czeskiej ekstraklasy. Transmisja meczu Sparta Praga - Sigma Ołomuniec na Polsatsport.pl.

Sparta jest na fali i ma za sobą świetną serię pięciu zwycięstw z rzędu. W poprzedniej kolejce piłkarze ze stolicy Czech ograli Viktorię Pilzno aż 4:0 i skrócili dystans do "Viktorki" do ośmiu punktów. Najskuteczniejszym zawodnikiem 12-krotnych mistrzów Czech jest Benjamin Tetteh, który zdobył w tym sezonie zdobył 10 bramek.

 

Sigma to zespół, który w tym sezonie zawodzi w porównaniu do poprzedniej edycji rozgrywek czeskiej 1. Ligi., kiedy udało im się zająć na koniec czwarte miejsce. Podopieczni Vaclava Jileka plasują się na dziesiątym miejscu, ale w ostatnich tygodniach zanotowali serię zwycięstw i pomaszerowali w górę tabeli. Najskuteczniejszym piłkarzem gości sobotniego spotkania, jest znany z występów w Lotto Ekstraklasie Martin Nespor, który w tym sezonie siedmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

 

Transmisja meczu Sparta Praga - Sigma Ołomuniec na Polsatsport.pl. Początek o godz. 17:25.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze