LSK: DPD Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: DPD Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W ostatnim starciu rundy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet siatkarki DPD Legionovią podejmą BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Siatkarki z Legionowa nie są jednak jeszcze bezpieczne swojej pozycji, ponieważ tylko punkt traci do nich #VolleyWrocław. Wygrana w poniedziałkowym meczu mogła by je znacznie przybliżyć do celi, jakim jest utrzymanie w rozgrywkach. Transmisja od godziny 17.30 w Polsacie Sport.

Siatkarki z Legionowa wyraźnie obniżyły formę w ostatnich meczach. Tuż przed końcem rundy zasadniczej zajmują dziesiątą pozycję z zaledwie osiemnastoma punktami na koncie. W poniedziałkowym starciu będą walczyć o zwiększenie dorobku punktowego, ponieważ nie mają matematycznych szans na poprawienie swojej pozycji. Wciąż mogą jednak spaść na niższe miejsce w tabeli, ponieważ tylko punkt dzieli je od jedenastego #VolleyWrocław. DPD Legionovia nie wygrała od czterech spotkań, a ostatnim zespołem, który pokonała był KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Drużyna BKS PROFI CREDIT jest z kolei pewna gry w play-offach o medale. Siatkarki z Bielsko-Białej zajmują szóste, ostatnie premiowane awansem miejsce w lidze. W poprzednim meczu podopieczne Bartłomieja Piekarczyka pokonały drużynę Enea PTPS Piła 3:0, grając głównie rezerwowym składem. Nie ma wątpliwości, że to one będą zdecydowanym faworytem w poniedziałkowy wieczór w Legionowie.

Transmisja meczu  DPD Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała od godziny 17.30 w Polsacie Sport.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie