ANGLIA

 

Jan Bednarek (Southampton) – mecz z Watfordem został przełożony
Bartosz Białkowski (Ipswich Town) – cały mecz z Bristol City (1:1), cały mecz z Nottingham Forest (1:1)
Artur Boruc (Bournemouth) – cały mecz z Newcastle United (2:2)
Łukasz Fabiański (West Ham) – cały mecz z Huddersfield Town (4:3)
Kamil Grosicki (Hull City) – wszedł w 72. minucie meczu z Norwich City (2:3), cały mecz i dwie asysty z Queens Park Rangers (2:2)
Paweł Wszołek (Queens Park Rangers) – wszedł w 80. minucie meczu z Rotherham United (1:2), cały mecz, asysta i żółta kartka z Hull City (2:2)
Tomasz Kuszczak (Birmingham City) – poza kadrą w meczu z Millwall (0:2), poza kadrą w meczu z Preston North End (0:1)
Paweł Olkowski (Bolton Wanderers) – cały mecz z Sheffield Wednesday (0:2), wszedł w 8. minucie meczu z Wigan Athletic (2:5)
Mateusz Klich (Leeds) – 74 minuty i gol w meczu z Reading (3:0), 77 minut w meczu z Sheffield United (0:1)
Krystian Bielik (Charlton Athletic) – poza kadrą meczową z Burton Albion (2:1), cały mecz z Bristol Rovers (0:0)

 

AZERBEJDŻAN

 

Jakub Rzeźniczak (Karabach Agdam) – na ławce w meczu z Sabail Baku (2:1)


BELGIA

 

Jakub Piotrowski (KRC Genk) – 59 minut w meczu z Zulte-Waregem (3:3)
Bartosz Kapustka (OH Leuven) – następny mecz 22 marca

 

BUŁGARIA

 

Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad) – cały mecz z Septemwri Sofia (6:0)

Jakub Świerczok (Łudogorec Razgrad) - 27 minut i dwa gole w meczu z Septemwri Sofia (6:0)


CHINY

 

Adrian Mierzejewski (Chongqing Lifan) – kolejny mecz 31.03

 

CHORWACJA

 

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb) - 75 minut w meczu z Benficą (0:3), wszedł w 75. minucie meczu z HNK Gorica (2:1)


DANIA

 

Kamil Wilczek (Broendby IF) – cały mecz i dwa gole z AC Horsens (3:1)
Rafał Kurzawa (FC Midtjylland) – cały mecz i gol z SonderjyskE (2:1)
Kamil Grabara (Aarhus GF) – cały mecz z Odense BK (1:2), cały mecz z Aalborgiem BK (1:3)

 

FRANCJA

 

Kamil Glik (AS Monaco) – cały mecz z Lille (1:0)
Igor Lewczuk (Bordeaux) – wykluczony z powodu kontuzji pięty
z meczu z Rennes (1:1)

 

GRECJA

 

Karol Świderski (PAOK Saloniki) – wszedł w 60. minucie meczu z Panetolikosem (2:1)
Dawid Kort (Atromitos Ateny) –
na ławce w meczu z AEK Ateny (0:1)


HOLANDIA

 

Filip Bednarek (sc Heerenveen) – na ławce w meczu z De Graafschap (0:3)
Karol Niemczycki (NAC Breda) – na ławce w meczu z
Utrechtem (0:4)


MOŁDAWIA

 

Jarosław Jach (Sheriff Tyraspol) – cały mecz  z Sperantą Nisporeni (1:0)


NIEMCY

 

Rafał Gikiewicz (Union Berlin) – cały mecz z Heidenheim (1:2)

Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) – cały mecz z Eintrachtem Frankfurt (0:3), cały mecz z Wolfsburgiem (2:5)

Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf) – 20 minut i kontuzja w meczu z Eintrachtem Frankfurt (0:3), poza kadrą meczową z Wolfsburgiem (2:5)

Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – cały mecz z Liverpoolem (1:3), cały mecz i gol z Mainz (6:0)

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – wykluczony z powodu kontuzji pięty z meczu z Herthą Berlin (3:2)

Waldemar Sobota (St. Pauli) – na ławce w meczu z SV Sandhausen (0:4)

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen 05) – 81 minut w meczu z FSV Zwickau (0:2), cały mecz z Fortuną Koln (1:1)

 

ROSJA

 

Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa) – na ławce w meczu z Krasnodarem (1:0)

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa) – cały mecz z Krasnodarem (1:0)

Damian Szymański (Achmat Grozny) – cały mecz z Urałem (1:1), 84 minuty w meczu z FC Ufa (1:0)

 

STANY ZJEDNOCZONE

 

Przemysław Frankowski (Chicago Fire) – cały mecz i asysta w meczu z Seattle Sounders (2:4)

Kacper Przybyłko (Bethlehem Steel) – 90 minut i gol w meczu z Birmingham Legion (2:0), poza kadrą meczową z North Carolina (0:1)

Przemysław Tytoń (FC Cincinnati) – poza kadrą meczową z Atlanta United (1:1), poza kadrą meczową z Portland Timbers

 

TURCJA

 

Michał Pazdan (MKE Ankaragucu) – cały mecz z Umraniye (0:0), cały mecz z Yeni Malatyaspor (1:3)
Jakub Kosecki (Adana Demirspor) – poza kadrą w meczu z
Elazigspor (2:0)
Adam Stachowiak (Denizlispor) – mecz w poniedziałek,
cały mecz z Afyonspor (3:1)

 

UKRAINA

 

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – cały mecz z Chelsea (0:5), cały mecz z Olimpikiem Donieck (2:1)

 

WŁOCHY

 

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua) – cały mecz z Sassuolo (5:3)

Karol Linetty (Sampdoria Genua) – cały mecz, gol i asysta z Sassuolo (5:3)

Arkadiusz Reca (Atalanta) – na ławce w meczu z Chievo (1:1)

Thiago Cionek (SPAL 2013) – cały mecz z AS Roma (2:1)

Paweł Jaroszyński (Chievo Werona) – cały mecz z Atalantą (1:1)

Mariusz Stępiński (Chievo Werona) – 79 minut w meczu z Atalantą (1:1)

Krzysztof Piątek (AC Milan) cały mecz z Interem (2:3)

Łukasz Teodorczyk (Udinese) – poza kadrą meczową z Napoli (2:4)

Wojciech Szczęsny (Juventus) – cały mecz z Atletico Madryt (3:0), na ławce w meczu z Genoą (0:2)

Łukasz Skorupski (Bologna FC) – cały mecz z Torino (3:2)

Arkadiusz Milik (Napoli) – cały mecz i gol z Salzburgiem (1:3), cały mecz i gol z Udinese (4:2)

Piotr Zieliński (Napoli) – 74 minuty w meczu z Salzburgiem (1:3), cały mecz z Udinese (4:2)

Bartosz Salamon (Frosinone) – cały mecz z Empoli (1:2)

Bartłomiej Drągowski (Empoli) – cały mecz z AS Roma (1:2), cały mecz z Frosinone (2:1)

Michał Marcjanik (Carpi FC 1909) – poza kadrą meczową z Palermo (1:4)

Tomasz Kupisz (Livorno) – na ławce w meczu z Salernitaną (1:0)

Przemysław Szymiński (Palermo) – na ławce w meczu z Wenecją (1:1), na ławce w meczu z Carpi (4:1)

Radosław Murawski (Palermo) – cały mecz z Wenecją (1:1), 58 minut w meczu z Carpi (4:1)

Paweł Dawidowicz (Hellas Werona) – pauzował za kartki w meczu z Ascoli (1:1)

Na czerwono zaznaczeni zawodnicy powołani na mecze z Austrią i Łotwą.