Owczarz o swojej przemianie: Nie chcę być już kluską!

Sporty walki

Karolina Owczarz (1-0. 1 SUB) w sobotę, podczas gali KSW 47, wejdzie po raz drugi do klatki największej polskiej organizacji MMA. Od debiutu byłej dziennikarki Polsatu Sport minął już ponad rok, ale już na pierwszy rzut oka da się dostrzec wielką przemianę łodzianki. - Nie chcę być już kluską - mówi Owczarz z uśmiechem na twarzy.

Minął ponad rok od debiutanckiej walki Owczarz w KSW. W premierowym występie była dziennikarka Polsatu Sport pokonała w minutę Paulinę Raszewską. Droga do występu w największej polskiej organizacji MMA rozpoczęła się jednak znacznie wcześniej.

 

Przez wiele miesięcy Owczarz starała się wrócić do formy i odzyskać sportową sylwetkę. Przez ostatnie dwanaście miesięcy nie zapisała w rekordzie dodatkowych walk, natomiast jej wygląd jest najlepszym dowodem na to, że sporo poświęciła, aby w drugim występie dla KSW pokazać się z jeszcze lepszej strony.

 

- Mariusz Pudzianowski przez wiele lat w brzydkich słowach przekazywał mi informację, że jestem gruba, a teraz mówi do mnie, że jestem za chuda. Zmiana z pracy siedzącej na aktywny tryb życia, dodatkowo dieta i ciągłe treningi to wszystko wpłynęło na zmianę. Nie zdawałam sobie sprawy, jak źle było rok temu. Dopiero niedawno porównałam swój wygląd i byłam mocno zaskoczona - mówi Owczarz.

 

Co ciekawe, łodzianka zrzuciła tylko dwa kilogramy. Zmiana na wadzę nie wielka, ale redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśniowej pozwoliły na totalną zmianę wyglądu. Sama zainteresowana nie ukrywa, że w nowej skórze czuje się znacznie lepiej.

 

- Zrzuciłam tylko dwa kilogramy od poprzedniego wcielenia. W tej odsłonie czuję się zdecydowanie lepiej. W ten sposób udowadniam wszystkim niedowiarkom, że naprawdę ciężko pracowałam. Włożyłam w to naprawdę wiele sił i już nie chcę być kluską - kończy z uśmiechem na twarzy.

 

Sami porównajcie przemianę Karoliny Owczarz na poniższych zdjęciach:

 


W sobotę podczas gali KSW 47 Owczarz zmierzy się z powracającą po wielu latach do organizacji Martą Chojnoską (1-1, 1 SUB).

 

Transmisja gali KSW 47 w systemie PPV.

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze