El. Euro 2020: Plan transmisji czwartkowych spotkań

Piłka nożna
El. Euro 2020: Plan transmisji czwartkowych spotkań
fot. PAP

Czwartek 21 marca to inauguracja zmagań w eliminacjach do piłkarskich mistrzostw Europy w 2020 roku. Z polskiego punktu widzenia najważniejszym spotkaniem będzie to w Wiedniu, gdzie rywalem Biało-Czerwonych będzie Austria. Ciekawie powinno być także na innych boiskach. Poniżej przedstawiamy plan transmisji czwartkowych konfrontacji.

Na rozgrzewkę przed daniem głównym jakie czeka nas w stolicy Austrii, dojdzie do ciekawie zapowiadającej się rywalizacji w Kazachstanie, gdzie zawita reprezentacja Szkocji. Gospodarze tego meczu są w stanie na własnym boisku pokonać każdego, więc postarają się rozpocząć eliminację od zwycięstwa nad Wyspiarzami.

 

Niezmiernie interesująco powinno być w Belgii, gdzie brązowi medaliści ostatniego mundialu zmierza się z... jego gospodarzem, czyli Rosją. Oba zespoły mogą zaliczyć ubiegłoroczne mistrzostwa do udanych, ponieważ podopieczni Stanisława Czerczesowa dotarli aż do ćwierćfinału, gdzie odpadli dopiero po rzutach karnych z Chorwacją.

 

Ponadto, od mocnego uderzenia eliminacje będą chcieli zainaugurować Holendrzy, którzy będą zdecydowanymi faworytami w starciu z Białorusią. Na koniec czwartkowych emocji zaprezentujemy retransmisję starcia Macedonia - Łotwa, a całość zostanie zwieńczona magazynem skrótów.

 

Plan transmisji czwartkowych spotkań eliminacji do Euro 2020:

 

Kazachstan - Szkocja godz. 15:50 (Polsat Sport, komentarz: Mariusz Hawryszczuk)

Studio do meczu Austria - Polska godz. 18:00 (Polsat Sport, goście: Andrzej Niedzielan, Tomasz Hajto, Paweł Golański, Dariusz Dziekanowski)
Austria - Polska godz. 20:35 (Polsat Sport, komentarz: Mateusz Borek, Artur Wichniarek)
Holandia - Białoruś godz. 20:35 (Polsat Sport Extra, komentarz: Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)
Belgia - Rosja godz. 20:35 (Polsat Sport News, komentarz: Piotr Przybysz, Piotr Koźmiński)
Macedonia - Łotwa godz. 23:00 (Retransmisja, Polsat Sport News, komentarz: Marcin Lepa)
Magazyn Eliminacji Mistrzostw Europy godz. 23:30 (Polsat Sport)

 

WYNIKI I TABELE EL. EURO 2020

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze