Micelli przedłużył kontrakt z Developresem SkyRes Rzeszów

Siatkówka
Micelli przedłużył kontrakt z Developresem SkyRes Rzeszów
fot. Cyfrasport

Lorenzo Micelli przedłużył na dwa kolejne sezony umowę z klubem KS Developres SkyRes Rzeszów. Włoski trener z drużyną z Podkarpacia pracuje od stycznia 2017 roku.

Bogata przeszłość Micelliego obejmuje włoskie kluby oraz reprezentację Italii, turecką potęgę Eczacibasi Stambuł, polski klub Atom Trefl Sopot, z którymi osiągał liczne sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Cieszę się, że mogę kontynuować swój projekt w Rzeszowie, bo czuję się tutaj jak w domu, a mój klub jest jak człowiek, któremu muszę dać jak najwięcej od siebie i oddać drużynie całe swoje serce. W tym sezonie odczuwam duży rozwój drużyny we wszystkich aspektach, jesteśmy jednym z najlepszych klubów w Polsce, a osobiście chciałbym być jednym z najlepszych klubów w Europie, do czego zawsze będę dążył. Nasz klub jest jak nasze dziecko, które staje się dorosłe. Jest to bardzo duża odpowiedzialność i przyjemność móc widzieć to na własne oczy, doświadczać przemian. Dziękuję Prezesom, którzy mi ufają i dziękuję wszystkim osobom, które mnie wspierają i pomagają na każdym kroku. Prawda jest taka, że pokazujemy nasz potencjał klubowy, a cała praca, jaką wykonaliśmy, pomoże nam osiągnąć rezultaty. Zwycięstwa nie przychodzą przypadkowo, jest to długi proces budowy i zarządzania. Dzień po dniu idziemy w dobrym kierunku, a sukces wkrótce nadejdzie! – powiedział Micelli po przedłużeniu umowy.

Developres SkyRes zajął drugie miejsce w tabeli fazy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet i awansował bezpośrednio do półfinału, w którym zmierzy się ze zwycięzcą rywalizacji ŁKS Commercecon Łódź – BKS Profi Credit Bielsko-Biała. W obecnym sezonie siatkarki z Rzeszowa dotarły również do finału Pucharu Polski, w którym przegrały 0:3 z Chemikiem Police.

RM, Polsat Sport, developres.rzeszow.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze