Cafe Futbol z PGE Narodowego!

Piłka nożna
Cafe Futbol z PGE Narodowego!
fot. Cyfrasport

Na kilka godzin przed meczem Polska - Łotwa zapraszamy na wyjątkowe wydanie magazynu Cafe Futbol. Program odbędzie się na PGE Narodowym. Gościem Mateusza Borka i naszych ekspertów będzie Artur Wichniarek. Cafe Futbol w niedzielę o godzinie 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W czwartek reprezentacja Polski rozpoczęła zmagania w eliminacjach mistrzostw Europy 2020. Biało-Czerwoni pokonali w Wiedniu Austrię 1:0. Wydaje się, że lepiej nie dało się zacząć tych kwalifikacji. Spotkanie komentował duet Borek-Wichniarek i to właśnie były reprezentant Polski będzie gościem niedzielnego Cafe Futbol.

Analiza meczu z Austrią będzie jedną z części programu. W drugiej przyjdzie czas na naszych niedzielnych przeciwników, czyli Łotyszy. Z tym rywalem nie graliśmy za często. Najbardziej pamiętny mecz rozegraliśmy w 2002 roku w eliminacjach Euro 2004. Na stadionie Legii Warszawa przegraliśmy 0:1, co w końcowym rozrachunku oznaczało brak awansu do turnieju finałowego.

Łotwa w ostatnich latach znacznie obniżyła loty. Turniej w 2004 roku był jedyną imprezą tej rangi w historii kraju. Obecnie Łotysze to jedna z najsłabszych ekip w Europie, co pokazał pierwszy mecz tych eliminacji, w którym przegrali z Macedonią Północną 1:3. W jesiennej Lidze Narodów Łotwie przytrafiały się remisy z Andorą! Wydaje się zatem, że nasz niedzielny rywal nie powinien sprawić nam większych problemów. Pamiętajmy jednak, że takie same nastroje panowały w 2002 roku...

Prowadzący: Mateusz Borek
Eksperci: Tomasz Hajto, Roman Kołtoń
Gość: Artur Wichniarek

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka Cafe Futbol od godziny 12.25 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie