LSK: ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
LSK: ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

Mecz ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała to pierwsze ćwierćfinałowe starcie tych drużyn w play-off Ligi Siatkówki Kobiet. W fazie zasadniczej mecze tych ekip kończyły się w trzech setach, pierwszy wygrały łodzianki, drugi zawodniczki z Bielska-Białej. Drużyna, która wygra dwa spotkania ćwierćfinału, spotka się w kolejnej fazie z Developresem SkyRes Rzeszów. Transmisja meczu ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała w Polsacie Sport Extra o godz. 17.30.

Po sezonie zasadniczym ŁKS uplasował się na trzecim miejscu, BKS Profi Credit Bielsko-Biała na szóstym. Nie oznacza to jednak, że w rywalizacji o awans do półfinału mistrzostw Polski można wskazać zdecydowanego faworyta. BKS jest bowiem zespołem, który potrafił sprawić kłopoty najsilniejszym w Lidze Siatkówki Kobiet. W rundzie rewanżowej wygrał z trzema z czterech najlepszych zespołów sezonu zasadniczego. Nie udało się tylko z Chemikiem Police. Nieobliczalność tej ekipy potwierdzają jednak porażki z drużynami, które są notowane niżej, np. z DPD Legionovią.

 

- Doskonale wiemy, że czeka nas trudne zadanie, ale chcemy się postawić ŁKS-owi. Motywacji nam nie brakuje - zapowiada Julia Nowicka, rozgrywająca ekipy z Bielska-Białej.

 

W rywalizacji do dwóch zwycięstw decydujący może być atut własnego boiska. Łodzianki są gospodyniami pierwszego i, ewentualnie, trzeciego meczu. Od kiedy wróciły do Ligi Siatkówki Kobiet nigdy nie przegrały z bielszczankami, a nawet nie straciły punktu w starciach z tą drużyną. 

 

Transmisja meczu ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała w Polsacie Sport Extra o godz. 17.30.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI SIATKÓWKI KOBIET

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze