Powrót Twardowskiej w wielkim stylu! Nie mogła powstrzymać łez (WIDEO)

Siatkówka

Julia Twardowska ma za sobą bardzo trudny okres w karierze. Reprezentantka Polski wraca do formy po poważnej kontuzji, której nabawiła się na początku sezonu. Drugi mecz ćwierćfinałowy Ligi Siatkówki Kobiet pokazał, że po urazie nie ma śladu. Przyjmująca Grota Budowlanych zagrała znakomicie za co otrzymała nagrodę dla MVP spotkania. Siatkarce puściły emocje i odbierając statuetkę po prostu się rozpłakała.

Drugie spotkanie ćwierćfinałowe nie należało do najbardziej zaciętych. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz nie sprostał wymaganiom Grota Budowlanych i przegrał 0:3. Łodzianki dołączyły w ten sposób do grona półfinalistek LSK.

 

Starcie to było szczególnie ważne dla Twardowskiej, która rozegrała pełny mecz od momentu doznania kontuzji. Niesamowity jest fakt, że reprezentantka Polski po tak długiej przerwie zaprezentowała się na tyle dobrze, że wybrano ją najlepszą zawodniczką spotkania. Wywołało to w niej tak ogromne emocje, że po wywołaniu jej nazwiska rozpłakała się ze wzruszenia.

 

Przypomnijmy, że podczas pierwszego domowego meczu z Developresem SkyRes Rzeszów w listopadzie Twardowska doznała bardzo poważnej kontuzji naderwania mięśnia dwugłowego uda, która wymusiła kilkumiesięczną przerwę.

 

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

 

WYNIKI I TERMINARZ LSK

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze