Mordercze ciosy Leśniaka na tułów! Rywal wymiotował w ringu (WIDEO)

Sporty walki

W pierwszej walce mistrzowskiej na gali w Dzierżoniowie Michał Leśniak (10-1-1, 3 KO) wygrał przez techniczny nokaut z Władysławem Gelą (9-1, 4 KO) z Ukrainy. Po emocjonującej batalii "Szczupak" zwyciężył z utalentowanym Ukraińcem. Dla rywala walka zakończyła się bardzo nieprzyjemnie: salwa ciosów Leśniaka spowodowała jego wymioty w ringu.

Stawką walki Leśniaka z Gelą na Tymex Boxing Night było Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w kategorii półśredniej. Faworytem był Leśniak, jednak utalentowany 19-latek z Ukrainy zaskoczył go "bombami w rękawicach". Pojedynek był niezwykle wyrównany, a Polak zdobył przewagę dopiero w czwartej rundzie.

Gela miał kłopoty i ledwo dotrwał do gongu. Tempo było niezwykle szybkie, jednak tę próbę lepiej wytrzymał "Szczupak". W siódmej rundzie zasypał rywala ciosami na tułów, które dość nieoczekiwanie wywołały interwencję sędziego.

Po jednym z niskich ciosów, Geli zebrało się na wymioty i ciężko było mu utrzymać gardę. Sędziowie przerwali walkę, orzekając zwycięstwo Leśniaka. Kamery tuż po zakończeniu pojedynku pokazały wycieńczonego Ukraińca, który walczył ze zdrowiem.

Zakończenie walki Leśniak - Gela w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie