Sa Pinto: Dymisja? Decyzja należy do prezesa

Piłka nożna
Sa Pinto: Dymisja? Decyzja należy do prezesa
fot. PAP

Ricardo Sa Pinto nie może być pewien, że będzie dalej prowadził Legię Warszawa... Po klęsce z Wisłą Kraków (0:4) w 28. kolejce Lotto Ekstraklasy pojawiło się mnóstwo głosów, że prezes Dariusz Mioduski powinien wręczyć mu dymisję.

Podopieczni Sa Pinto rozczarowują swoją grą. W tym roku przegrali już z Cracovią (0:2), Lechem Poznań (0:2) i Wisłą Kraków (0:4) w lidze, jak również zostali wyeliminowani przez Raków Częstochowa (1:2 po dogrywce) w Pucharze Polski. W związku z tym pozycja Portugalczyka wydaje się być zagrożona.

 

- Nie jestem prezesem klubu. Decyzja odnośnie mojego zwolnienia należy do niego. Rozumiem opinię, że gramy słabo i muszę ją uszanować - powiedział Sa Pinto.

 

- Do końca sezonu wciąż pozostało dziesięć meczów, a my jesteśmy na drugim miejscu w tabeli. W niedzielę Wisła była zespołem lepszym. Przegraliśmy z naprawdę dobrym zespołem. Musimy kontynuować ciężką pracę. Oczekuję reakcji na tą porażkę, ponieważ już w środę gramy kolejny trudny mecz. Chcemy zrekompensować naszym kibicom to niepowodzenie - dodał.

 

Sa Pinto jest trenerem Legii Warszawa od 13 sierpnia 2018 roku.

 

WYNIKI I TABELA EKSTRAKLASY

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze