PlusLiga: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
PlusLiga: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfra Sport

W sobotę odbędzie się rewanżowy mecz o 7. miejsce w PlusLidze. Podrażniona brakiem gry w play off Asseco Resovia jest na dobrej drodze do wygrania rywalizacji z GKS-em Katowice. Transmisja meczu GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport Extra.

W pierwszym meczu siatkarze Asseco Resovii Rzeszów wygrali pewnie 3:0 (25:22, 25:18, 25:19) z GKS-em Katowice. Rewanż może być jednak trudniejszy dla ekipy z Podkarpacia, gdyż jadą oni na trudny śląski teren. W sezonie zasadniczym w katowickiej hali zdecydowanie lepszy okazał się zespół GKS-u, który wygrał 3:0. 

 

Dla Asseco Resovii ten sezon mógłby się skończyć, przed sezonem działacze klubu mówili głośno o włączeniu się w walkę o mistrzostwo Polski, jednak kiepski początek w wykonaniu biało-czerwonych szybko zweryfikował ich plany. Do play off siatkarzom zabrakło ledwie trzech punktów, jednak bilans meczów 11:13 jest zawstydzający dla drużyny, która jeszcze niedawno była na podium PlusLigi.

 

Z kolei obecny sezon dla GKS-u Katowice jest najlepszy od czasu ich powrotu do elity. W swoim trzecim roku gry w PlusLidze otarli się o czołową szóstkę, ale ostatecznie zakończyli rundę zasadniczą z takim samym bilansem meczów jak Asseco Resovia, przegrywając z najbliższym rywalem tylko ilością punktów. 

 

Transmisja meczu GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów o godzinie 20:30. Transmisja meczu w Polsacie Sport Extra.

 

WYNIKI I TERMINARZ PLUSLIGI

mż, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie