Były piłkarz Legii: Vuković stał się bardzo wyważony. Jako piłkarz był inny

Piłka nożna

Gościem Romana Kołtonia w kolejnym odcinku cyklu "Prawda Futbolu" był były reprezentant Polski i piłkarz Legii Warszawa Jakub Wawrzyniak. Lewy defensor zastanawia się czy aktualny trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković ma predyspozycje do tego, by być szkoleniowcem Wojskowych na stałe.

Kołtoń zasugerował, że być może Vuković zasłużył na to, żeby odważnie na niego postawić i obdarzyć go zaufaniem na dłużej.

 

- Vuko jest przy Legii od dawna, poznał drużynę, schematy. Asystent ma czas na treningu, może przyglądać się pewnym zachowaniom. Na pewno ma więc mnóstwo spostrzeżeń na temat piłkarzy. Tylko pytanie... czy chce być pierwszym trenerem? - zastanawiał się Wawrzyniak.

 

Były piłkarz Legii zwrócił również uwagę na metamorfozę, jaką przeszedł Vuko.

 

- Grałem z Vukoviciem, pamiętam go z boiska. On jest teraz strasznie wyważony. Jako zawodnik był bardziej zdecydowany. Pamiętając go jako piłkarza myślę, że bardzo chciałby być numerem jeden. Brakuje mi jednak stwierdzenia: Prezesie, jestem gotowy przejąć drużynę. Widziałem tu wiele, znam schemat funkcjonowania klubu. Znam wymagania kibiców, piłkarzy. Dajcie mi popracować. Może brakuje jasnej deklaracji, że jest w stanie temu podołać? - dodał były zawodnik Legii.

 


BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze