Liga Europy: Nokautujący finisz Valencii z Villarealem. Dwa gole w trzy minuty (WIDEO)

Pierwsze starcie bratobójczego, hiszpańskiego dwumeczu w ćwierćfinale Ligi Europy zakończyło się wygraną Valencii. "Nietoperze" wygraną zapewniły sobie dopiero w doliczonym czasie gry. Spotkanie Valencia zakończyło z dwubramkową zaliczką!

Valencia przystępowała do spotkania w roli faworyta. Nietoperze w ostatnich tygodniach prezentowały wysoką formę, Villareal w lidze walczy o utrzymanie.

Valencia na prowadzenie wyszła już w pierwszych minutach spotkania. Gospodarze jednak nie złożyli broni i po drugim rzucie karnym spotkania "Żółta Łódź Podwodna" doprowadziła do wyrównania.

W drugiej połowie nie działo się zbyt dużo i wiele wskazywało, że spotkanie może zakończyć się remisem. Piłkarze Valencii jednak zaskoczyli. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisali się Daniel Wass oraz Goncalo Guedes, którzy ustalili wynik spotkania.

Spotkanie zakończyło się rezultatem 3:1 dla Valencia CF. Rewanżowy mecz odbędzie się już za tydzień w Walencji.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.