Liga Mistrzów: Ronaldo kocha wielkie mecze! Piękny gol głową (WIDEO)

Juventus radził sobie całkiem nieźle w rewanżowym meczu 1/4 finału z Ajaksem Amsterdam, tyle że za każdym razem brakowało wykończenia. W 28. minucie w końcu udało się trafić do siatki. Zrobił to oczywiście Cristiano Ronaldo.

Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1, który faworyzował Włochów. Juventus tym razem nie pozwolił się zepchnąć do obrony, grał znacznie lepiej i potrafił też stwarzać sytuacje. Tego ewidentnie zabrakło w Amsterdamie, kiedy to Ajax był drużyną znacznie lepszą.

W 28. minucie gospodarze w końcu dopięli swego. Z rzutu rożnego dośrodkował Miralem Pjanic, a Cristiano Ronaldo pojawił się tam, gdzie być powinien. W swoim stylu wyszedł w powietrze i mocnym strzałem głową wpakował piłkę do siatki.

Clément Turpin skontaktował się jeszcze z sędziami od VAR-u w celu ustalenia, czy Leandro Bonucci nie sfaulował w tej samej akcji Matthijsa de Ligta, ale ostatecznie bramkę uznał.

To czwarty gol Ronaldo strzelony głową w tej edycji Ligi Mistrzów. Żadna DRUŻYNA nie może pochwalić się takim osiągnięciem!

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.